הגדלת זין


שיטת ג'לקינג להגדלת הזין


ג'לקינג היא שיטה שהערבים פיתחו בימים עברו. ג'לקינג הינה שיטה פשוטה ואינטואיטיבית להגלת פין, המותאמת היטב לאמצעים המצומצמים של אדם במדבר. 

התרגול מתבצע באופן הבא:

א - השרה בד במים חמים וכרוך אותו סביב הפין ל 2-3 דקות. ניתן להוסיף עיסוי קל לפין ולאיזור שסביב בסיס הפין. בסיום שלב א' הפין צריך להיות רווי בדם אך רפוי למחצה. 
כל התרגול שבהמשך מתבצע במצב של זיקפה למחצה. במקרה של זיקפה מלאה יש להמתין שתרד, כדי לזרז את ההמתנה ולא להתקרר יותר מידי, חשוב למשל מה אימא שלך היתה אומרת אם היא היתה רואה אותך עכשיו. תרגול ג'לקינג במצב זיקפה מלאה עשוי לגרום נזק לכלי דם בפין, על תעשה את זה. 
ב - מתח את הפין כ 20 שניות לימין ושוב כ 20 שניות לשמאל.
ג - משוך את הפין בחומר הסיכה החביב עליך, לא יותר מידי, שלא יחליק. 
סגור צורת אפס באמצעות הבוהן והאצבע המורה , זו האחיזה הבסיסית בתרגול. 
תפוס את בסיס הפין באחיזה זאת, רצוי כשהבוהן מתחת. ובצע תנועת חליבה כשהיד מחליקה לאורך הפין כלפי מטה והחוצה לא כולל ראש הפין, חזור על הפעולה עם היד השנייה. פעולה זאת מבוצעת באופן מחזורי במשך כל זמן התרגול. תנועת חליבה אחת צריכה להימשך כ 3-4 שניות. 
משך התרגול - חלק מהאתרים ממליצים על תרגול של 6 דקות בלבד, חלק ממליצים להתחיל ב כ 10 דקות בשבוע הראשון ולהגדיל בהדרגה עד ל 20 דקות או יותר, נתקלתי גם בהמלצה לשעה ביום. בהתחשב בכך שהפיזיולוגיה של הפין דומה איכשהו לזו של שאר הגוף, לא הייתי עובר את גבול ה 15 דקות ביום, אולי גם 10 הן די והותר. במקרה של כאבים לאחר האימון יש לנוח מאימונים עד שהכאב חולף. 
4 - לאחר האימון עטוף שוב את הפין בבד שהושרה במים חמים ל 2-3 דקות, לחליפין ניתן להשתמש בזרם מים חמים במקלחת. 

הערות:
כדאי לגלח את איזור בסיס הפין כדי למנוע הפרעות במהלך האימונים.

זכור כי בתרגול מסוג זה, ממש כמו בתרגול במכון כושר קיימת תקופת הסתגלות וכמו בתרגול משקולות במכון רצוי לתת בתחילה כיומיים התאוששות בין תרגול לתרגול, בהמשך זמן ההתאוששות הנדרש יתקצר, ותוכל להתאמן על בסיס יומי.

זכור שהאימון מעייף את הפין, זו גם התחושה שהפין יעביר לך בסוף האימון, כדאי להמנע ממגע מיני במשך מספר שעות אחרי האימון. 

איך זה משפיע:
האימון מזרים או יותר נכון דוחף דם רב לתוך הריקמה הספוגית ( Corpora Cavernosa ) המהווה את רוב הפין ואחראית לזיקפה. האימון המתמיד גורם לחללים בריקמה הספוגית לגדול וכן מעורר יצירת תאים חדשים כדי לפצות על כמות הדם המוגדלת הנדחסת לפין. הגידול בריקמה הספוגית גורר גידול של הפין שוב כתהליך פיצוי. המתיחה וההארכה החוזרת של הפין במהלך האימון מהווה משלים נוסף לגידול בנפח הריקמה הספוגית. 

למה ניתן לצפות: 
מרבית אתרי הג'לקינג ברשת מספרים על גידול של 2.5 עד 5 סנטימטר באורך ועליה בהיקף הפין במהלך 6 חודשים של תירגול רציף. ניתן לצפות לירידה של כסנטימטר לאחר הפסקת התירגול. הגדלת הפין

הגדלת הזין

הגדלת זין

הגדלת פין

הארכת הפין

הארכת פין

להגדיל את הזין

הגדלת איבר המין

להגדיל את איבר המין

להגדיל את הפין

להגדיל זין

להגדיל איבר מין

להגדיל פין


thank you for visiting my page.